KANAŁY SAMOCHODOWE

Kanał samochodowy to po prostu prostokątna konstrukcja z żelbetonu o grubości 12 cm. Służy ona głównie do napraw i sprawdzania stanu technicznego pojazdu bez użycia specjalnego podnośnika. Betonowe kanały samochodowe mają wypełnienie żelbetowe, są specjalnie obrobione i trwałe. Beton jest wzmocniony i zagęszczony, aby wytrzymać niekorzystne warunki i uszkodzenia mechaniczne. Główną zaletą kanałów samochodowych jest nieprzepuszczalność wód gruntowych. Aby spełnić wszystkie Państwa wymagania, oferujemy prefabrykowane kanały samochodowe w sześciu rozmiarach, opisane poniżej w tabelce. Kanał samochodowy posiada wnękę, w której można zamontować lampę lub półkę na narzędzia. Wraz z kanałem dajemy możliwość montażu i transportu w określonym miejscu. Nasze produkty charakteryzują się specjalną konstrukcją ścian i kątem prostym. Są w 100% wodoodporne! Gotowe kanały samochodowe spełniają wszystkie niezbędne wymagania i posiadają niezbędne atesty. Dodatkowo gwarantuje odpowiednią trwałość!

BETONOWY KANAŁ SAMOCHODOWY

Betonowy kanał samochodowy w jednej z produkowanych wersji zdecydowanie nadaje się zarówno do profesjonalnej obsługi jak i do domowego garażu! Jako producent dostarczamy prefabrykowane kanały samochodowe z betonu na terenie całej Polski i za granicą. Nasze zaplecze logistyczne pozwala na szybki i tani transport oraz bezinwazyjny montaż. Produkujemy 6 rozmiarów prefabrykowanych kanałów samochodowych betonowych: 320 x 120 x 170, 350 x 114 x 170, 400 x 120 x 170, 450 x 120 x 170, 560 x 120 x 170, 600 x 124 x 170. Każda konstrukcja jest żelbetowa o grubości 12cm i ma jednolity kształt. Kanały samochodowe wykonane są ze specjalnego betonu, z doskonałymi uszczelnieniami i bardzo dużą wytrzymałością. Jest całkowicie trwały i elegancki, przetestowany pod kątem najlepszych materiałów i jakości!

GOTOWE KANAŁY SAMOCHODOWE

Oferujemy szybką realizację zamówień kanałów samochodowych oraz błyskawiczną dostawę na terenie całego kraju. Możliwa jest również dostawa poza Polskę. Profesjonalnie montujemy gotowe kanały samochodowe w  warsztatach i garażach, a nasi konsultanci są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i problemy. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni kanał samochodowy i wyjaśnimy wszystkie niuanse Twojego zamówienia! Kanał samochodowy to zdecydowanie świetna opcja dla każdego, kto lubi sam naprawiać swój samochód.


kanały samochodowe

kanał samochodowy

511290559