Szamba betonowe Małopolska

szamba betonowe małopolskaAJP jest producentem wysokiej jakości zbiorników na szamba betonowe. Firma ma kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży szamb. W połączeniu ze skalą produkcji i działalnością otwartą na całą Polskę daję dużą przewagę nad konkurencją!  Małopolska to bliski nam region kraju, który chcemy zaopatrywać w nasze szamba jednokomorowe oraz dwukomorowe.  Szeroka oferta zbiorników pozwala spełnić większość wysublimowanych oczekiwań. Produkty znajdą zastosowanie również na tzw. trudnych terenach, które charakteryzują się wysoką wilgotnością oraz obecnością wód gruntowych. Na szczęście nie wszystkie tereny mają trudne uwarunkowania pod względem gleby i kształtu terenu. Nasza działalność jest kompleksowa i jeśli trzeba, dostarczymy potrzebne elementy wzmacniające konstrukcje zbiornika. Takie rozwiązanie pozwala umiejscowić szambo nawet pod terenami wysoce narażonymi na nacisk jak chociażby podjazd dla samochodów. Kraków, Tarnów, Wieliczka, Zakopane, Nowy Targ, Gorlice, Limanowa, Rabka Zdrój, Myślenice  i inne małopolskie miejscowości zasilamy w nasze szamba betonowe.

Szambo betonowe Małopolska

Jak już wspomnieliśmy, nasz oferta charakteryzuje się kompleksowością oraz dopasowaniem do szczególnych potrzeb. Nasi konsultanci służą wiedzą i doświadczeniem w wyborze odpowiedniego rodzaju szamba i wyznaczeniem właściwego miejsca do jego umieszczenia. Kolejna sprawa to sprzedaż,  w której jako producent gwarantujemy Państwu najlepszą cenę. Jest to możliwe z powodu dużego wolumenu produkcji, a także braku pośredników. Jesteśmy także otwarci na większe zamówienia oraz stałą współpracę – honorując to odpowiednią zniżką. W tym momencie warto wspomnieć o transporcie zbiornika na szambo.  Oczywiście dostarczamy zbiornik na miejsce w ustalonym terminie – ważna jest dla nas punktualność! Mogą być Państwo pewni wysokiej jakości produktu, który dobrze zabezpieczony trafi na działkę. Ostatnim elementem jest oczywiście instalacja szamba. Nasi fachowcy się tym oczywiście zajmą. W tym momencie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej, które mamy nadzieję pomogą w decyzji. Małopolska jest województwem, na którym pragniemy się rozwijać i sprzedawać szamba betonowe, niezależnie czy to duże miasto jak Kraków, czy mała wieś. Dostarczamy zarówno zbiorniki na szambo, jak i deszczówkę oraz gnojowicę. Dostępne warianty to: jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe, a rozmiary to: 4m2, 6m3, 8m3 , 10m3 i 12m3.

Szamba Kraków, Tarnów, Wieliczka, Zakopane, Nowy Targ, Gorlice, Limanowa, Rabka Zdrój, Myślenice,

Szamba, które są w naszej ofercie oczywiście mają aprobatę techniczną wraz z atestem PZH. Ponadto udzielamy gwarancji producenta na wszelkie produkty oraz realizacje. Respektujemy regulacje prawne w zakresie naszej działalności – czy to jeśli chodzi o jakość szamb, czy też ich montaż. Wykorzystujemy jedynie wysokiej klasy beton, stąd zbiorniki są szczelne, odporne na działanie dużych sił oraz uszkodzenia mechaniczne. Małopolska i jej większe miasta: Kraków czy Tarnów, Wieliczka, Gorlice, Limanowa, Rabka Zdrój, Myślenice, Zakopane, Nowy Targ, a także małe wsie to obszar, na którym działamy. Część naszych realizacji jest dostępna do obejrzenia w galerii.

Oferujemy jednokomorowe szamba betonowe wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jest to najbardziej podstawowe rozwiązanie, idealne do domów jednorodzinnych. Wielkość komory uzależniona jest od indywidualnych wymagań klienta. Jednokomorowy szambo nie posiada przegród, jest szczelny i nie stwarza ryzyka wycieku ścieków. Składa się ze zbiornika na wodę, płyty, kominka i włazu betonowego. Na życzenie możemy zamontować płyty wzmacniające lub włazy żeliwne. Nasza oferta obejmuje również wysyłkę i montaż produktów na terenie całego kraju. Przy montażu szamba jednokomorowego do łączenia wszystkich elementów stosujemy sprawdzoną mrozoodporną wodoodporną zaprawę. Produkowane przez nas zbiorniki posiadają kompletną dokumentację tj. niezbędne atesty i aprobaty techniczne. Udzielamy im również kompleksowej gwarancji. Szambo bez odpływu to najpopularniejsze rozwiązanie na pozbywanie się nieczystości.

szambo małopolskie

Gdzie zamówić szambo betonowe w Krakowie i małopolsce?

Jeśli budujesz domek jednorodzinny na terenie województwa małopolskiego, a nie masz dostępu do kanalizacji i jednocześnie poszukujesz odpowiedniego dla siebie szamba – trafiłeś idealnie! Firma AJP Premium świadczy kompleksowe usługi nie tylko w zakresie produkcji najwyższej jakości szczelnych szamb betonowych jednokomorowych, dwukomorowych oraz wielkomorowych i dodatków do szamb (kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, złączki), ale również zapewnia tani transport na terenie województwa oraz darmowy montaż. Cena zbiornika wraz z montażem nie różni się więc od ceny zakupionego szamba. Obsługujemy Klientów na obszarze całej Polski, w tym mieszkańców województwa małopolskiego. Wybierz najlepszego producenta szamb w Małopolsce i miast: Kraków,  Tarnów, Wieliczka, Zakopane, Nowy Targ, Gorlice, Limanowa, Rabka Zdrój, Myślenice. Wybierz AJP Premium!

Dlaczego zamówić zbiorniki na szambo w firmie AJP?

Oddział firmy AJP – szamba betonowe małopolska zajmuje się produkcją wysokiej jakości szamb betonowych, które charakteryzują się doskonałą wodoszczelnością. Nasza firma świadczy również kompleksowe tanie usługi transportowe oraz darmowe usługi montażowe łącznie z wcześniejszym przygotowaniem wykopu pod szambo. Szamba firmy AJP Premium są szczelne, trwałe i odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne, dzięki czemu mogą posłużyć przez wiele lat! Potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych zbiorników na szamba jest aż 5-letnia gwarancja na szambo oraz pokrywę, którą otrzyma każdy, kto zakupi produkt od firmy AJP Premium. Ponadto nasze zbiorniki posiadają niezbędne certyfikaty, aprobaty oraz deklarację zgodności na piśmie. Zaufaj profesjonalistom z miasta Kraków. Postaw na najlepszego w województwie małopolskim producenta szamb betonowych!

Czy dowozimy Szamba betonowe na terenie całej Małopolski?

Bez względu na rodzaj i wielkość zakupionego zbiornika na szambo firma AJP Premium zapewnia szybki, bezpieczny i jednocześnie niedrogi transport szamba na terenie całego województwa małopolskiego. Dzięki naszym specjalnym samochodom ciężarowym z HDS (dźwig załadunkowo-rozładunkowy) naszym Klientom gwarantujemy błyskawiczny, profesjonalny i bezpieczny dowóz zbiornika na szambo we wskazane przez niego miejsce oraz jego sprawny rozładunek i darmowy montaż. Nasze pojazdy dostosowane są do jazdy w praktycznie każdych warunkach, dlatego też są w stanie dostarczyć zbiornik na szambo betonowe nawet w miejsce, w którym nie ma utwardzonej drogi. Nasi pracownicy to sprawdzeni fachowcy, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz praktyce zapewnią najwyższy poziom świadczonych usług!

Jaki jest czas realizacji zamówienia dla miasta Kraków i całego województwa?

Firma AJP Premium świadczy kompleksowe usługi w zakresie produkcji szamb betonowych o standardowej pojemności 4 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3, a na życzenie Klienta jest w stanie wyprodukować również szamba betonowe o innej pojemności wraz z niezbędnymi dodatkami. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od miejsca na terenie województwa małopolskiego, w które ma zostać dostarczony produkt. Gwarantujemy jednak bardzo krótkie terminy realizacji dla Małopolski jak np .Gorlice, Limanowa, Rabka Zdrój, Myślenice lub Kraków. W celu ustalenia dokładnego czasu realizacji skontaktuj się telefonicznie z fachowcem z AJP Premium, który poda Ci szczegółowe informacje. Pamiętaj, że szamba betonowe od AJP Premium to gwarancja stuprocentowej wytrzymałości i nieprzepuszczalności przez wiele lat. Zapoznaj się ze szczegółami oferty oraz cennikiem w innych zakładkach naszej strony internetowej.

Zobacz także: szamba betonowe Łódź

Szamba betonowe małopolska, zapraszamy do kontaktu i współpracy!

szamba betonowe Kraków

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe w mieście Kraków?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP oferuje zbiorniki nie tylko w mieście Kraków, ale i w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.