Szamba betonowe Świdnica

Produkujemy wspaniałe i nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miasta Świdnica. Jako krajowy sprzedawca zbiorników na szambo i kanałów samochodowych, chcemy wystosować naszym Klientom wyróżniającą się usługę. Charakteryzuje nas atrakcyjna cena, rychła odpowiedź oraz całościowe podejście do pracy. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe, a także dodatki takie jak: podłącza, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec wielu lokalizacji z Polski, jak również zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy dopytać się o aktualność dla miasta Świdnica. W naszej firmie, normalna oferta zawiera szczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy i montaż. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba za darmo! Transport jest tani i dodatkowo opłacany, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe dostępne są w tradycyjnych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

 

szamba betonowe Świdnica

 

Szambo betonowe Świdnica

Nasza firma jest jedną z czołowych ogólnopolskich firm wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Świdnica. Wieloletnie doświadczenie zezwala grupie szczycić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu, a także dobrych kontaktach z najszybszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy szybkość przyjęcia Państwa oraz przeprowadzenie zlecenia. Od dawna staramy się uskutecznić wszelkie kroki naszej pracy, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport oraz montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy dobraniu dopasowanych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wytrenowany i doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miasta Świdnica bierze początek z ogromnej sprzedaży oraz wypracowanych metod działania.

Jakie wybrać szambo betonowe Świdnica?

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wytworzone są z wytrzymałego żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też gnojowicę od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Konstruowane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.

511290559