Szamba betonowe Mielec

Dostarczamy produkowane przez nas szamba betonowe do miasta mielec na Podkarpaciu. Każde gospodarstwo domowe wytwarza ścieki, których trzeba się pozbyć! W przypadku braku dostępu do sieci kanalizacyjnej najlepszym rozwiązaniem jest budowa szamba. Jesteśmy znanym i cenionym producentem wysokiej jakości szamb betonowych w Mielcu. Zaufało nam już wielu klientów, których grono systematycznie rośnie.

Szamba betonowe Mielec

Jako czołowy producent szamb betonowych na polskim rynku funkcjonujemy już od kilkunastu lat. Interesują Cię niedrogie, solidne i trwałe szamba betonowe? Mielec może liczyć na pełne wsparcie naszej firmy. Szczególną uwagę przykładamy do materiału, z jakiego produkowane są szamba oraz do samego sposobu wykonania zbiornika. Produkowane przez nas szamba wytwarzane są z najwyższej jakości materiału, jakim jest wodoszczelny beton B25W8. Tylko u nas masz pewność, że zakupione zbiorniki posłużą Ci przez wiele lat. Oferowane zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe oraz trzykomorowe posiadają niezbędną dokumentację techniczną – certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001, a także deklarację zgodności. Na zakupione szambo i pokrywę udzielamy 5-letniej gwarancji.

Szambo betonowe Mielec

Do Twojej dyspozycji oddajemy kompleksową ofertę na solidne i trwałe zbiorniki na szambo oraz akcesoria dodatkowe – m.in. kominki, dekle i płyty przejazdowe. Jak zatem zamówić szambo betonowe? Mielec może w pełni zaufać naszej firmie. Wystarczy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z naszym specjalistą do spraw sprzedaży, który odpowie na wszystkie pytania związane z wyborem i zamówieniem zbiornika na szambo. Szamba betonowe Mielec? Postaw na nasze produkty, a nie będziesz musiał się już martwić o odprowadzane nieczystości.

Jakie wybrać szambo betonowe w Mielcu?

Chcemy, aby każdy klient znalazł produkt, który będzie odpowiadał jego potrzebom, dlatego też w naszej ofercie znaleźć można szamba betonowe o różnych pojemnościach: 4, 6, 8, 10 oraz 12 m3. Decydując się na zakup szamba betonowego w Mielcu, warto dowiedzieć się, jak wyceniają swoje usługi firmy zajmujące się opróżnianiem szamb – według ilości pobranych ścieków, a może za pojedynczy kurs. Ważne jest również, ile osób zamieszkuje dane gospodarstwo domowe. Warto wiedzieć, że szacunkowo każdy domownik w okresie 24 godzin wytwarza średnio 150 l nieczystości. W momencie, kiedy gospodarstwo domowe zamieszkują dwie rodziny lub jedna bardzo duża, warto pomyśleć o zakupie szamba dwu- lub wielokomorowego.