Szamba betonowe Zgierz

Szambo to nic innego jak podziemny zbiornik, do którego odprowadzane są ścieki z wszelkiego rodzaju urządzeń kanalizacyjnych znajdujących się w domu. Aby zbiornik spełniał swoje funkcje, powinien być przede wszystkim szczelny. Chcesz zamówić solidne i trwałe szamba betonowe? Zgierz może liczyć na kompleksowe wsparcie naszej firmy.

Szamba betonowe Zgierz

Przy braku dostępu do sieci kanalizacji żaden dom bez zapewnienia mu szamba nie będzie funkcjonował prawidłowo. Do najważniejszych cech dobrego zbiornika na szambo należy przede wszystkim szczelność. Postaw na sprawdzone szamba betonowe. Zgierz może liczyć na najwyższej jakość produkty w niezwykle przystępnej dla klienta cenie. W naszej bogatej ofercie znaleźć można solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe oraz trzykomorowe. Pragniemy, aby każdy klient znalazł spełniający jego wymagania produkt, dlatego wykonujemy różnego typu zbiorniki na szamba betonowe o standardowej pojemności 4 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3, 12 m3 oraz w innych rozmiarach. Na każdy zbiornik udzielamy 5-letniej gwarancji.

Szambo betonowe Zgierz

Nasza zbiorniki na szambo posiadają certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności otrzymywaną na piśmie. W celu uzyskania informacji na temat zamówienia szamba betonowego w Zgierzu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Na wszelkie pytania postarają się odpowiedzieć nasi specjaliści. Posiadamy specjalistyczny transport wraz z dźwigiem załadunkowo-rozładunkowym (HDS), dzięki któremu po odpowiednim zabezpieczeniu zakupiony zbiornik szybko i bezpiecznie zostanie dostarczony we wskazane przez klienta miejsce w Zgierzu. Zainteresowanym oferujemy darmowy montaż szamba.

Jakie wybrać szambo betonowe w Zgierzu?

To, na jaki rodzaj i wielkość szamba betonowego zdecyduje się klient zależy wyłącznie od niego. Należy jednak pamiętać, że jest to decyzja na wiele lat i dlatego też warto poważnie się nad nią zastanowić. Do najczęściej wybieranych szamb betonowych w Zgierzu należą zbiorniki dwukomorowe. Ważnym aspektem szamb dwukomorowych jest oczywiście ich pojemność. Średnie zużycie wody z powodzeniem można przełożyć na ilość odprowadzanych w ciągu miesiąca ścieków. 4-osobowa rodzina zużywa średnio od 10 do 12 m3 wody w miesiącu. Najlepszym wyborem jest więc szambo, którego pojemność wynosi 12 m3. Chcesz zamówić nasze szamba betonowe? Zgierz to miasto, w którym niezwykle prężnie działamy.