Szamba betonowe Białystok

Produkujemy wytrzymałe, a także szczelne szamba betonowe dla miasta Białystok. Jako wiodący konstruktor zbiorników na szambo oraz gnojowicę , jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom wyróżniającą się opcję. Wyróżnia nas atrakcyjna cena, szybka realizacja oraz kompleksowe podejście do zlecenia. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe oraz akcesoria takie jak: podłącza, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec licznych miejscowości w naszym kraju, jak również zagranicy, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy spytać się o aktualność dla miejscowości Białystok. W firmie szamba, normalna usługa zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy oraz wstawienie. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi i ekstra opłacany, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

 

szamba betonowe Białystok

 

Szambo betonowe Białystok

Firma szamba jest jedną z najsolidniejszych ogólnopolskich firm dostarczających szamba betonowe dla miasta Białystok. Znamienne doświadczenie zezwala grupie szczycić się solidną oraz cenioną marką. Od początku działalności skupiamy się na pozyskiwaniu i dobrych relacjach z najważniejszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy terminowość przyjęcia klienta oraz uskutecznienie sprzedaży. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszystkie części naszej pracy, aby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport, a także montaż. Prowadzimy kompleksową pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz fachowy, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Nieduża cena za szambo betonowe dla lokalizacji Białystok bierze się z wysokiej sprzedaży, a także wypracowanych metod produkcji.

Jakie wybrać szambo betonowe Białystok?

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z wytrzymałego betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też deszczówkę od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przymocowane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Produkowane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze oraz magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.

511290559