Szamba betonowe Gniezno

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji wysokiej jakości szamb betonowych jedno-, dwu- i trzykomorowych oraz dodatków do szamb. Jako czołowy producent szamb betonowych w Gnieźnie poza wysoką jakością zbiorników dbamy również o atrakcyjne ceny naszych produktów.

Szamba betonowe Gniezno

Szambo betonowe Gniezno

Nasza firma jest jednym z liderów wśród przedsiębiorstw, które oferują wysokiej jakości zbiorniki na szamba betonowe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy wykonane z najlepszych materiałów, wysokiej klasy szamba betonowe. Gniezno to miasto, w którym świadczymy kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, transportu oraz montażu zbiorników na szamba. Szczelne zbiorniki na szambo produkowane przez naszą firmę wyróżniają się przede wszystkim starannością wykonania. Do produkcji szamba betonowego w Gnieźnie wykorzystujemy najwyższej jakości produkty – m.in. wysokiej jakości beton wodoszczelny B25W8. Do każdego zbiornika betonowego dajemy możliwość zakupu płyty najazdowej oraz żeliwnego włazu. Dla nas komfort klientów jest najważniejszy. W trosce o komfort wyboru klienta do zaoferowania mamy szamba jedno-, dwu- oraz wielokomorowe o różnych pojemnościach.

Jak zamówić szambo betonowe w Gnieźnie?

Nasze szamba betonowe to inwestycja na lata. Znajdujące się w naszej ofercie zbiorniki na szamba betonowe posiadają niezbędne atesty i certyfikaty – certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności na piśmie. Potwierdzeniem solidności i trwałości oferowanych produktów jest aż 3-letnia gwarancja udzielana na każdy zakupiony zbiornik oraz pokrywę. Jak zamówić szamba betonowe? Gniezno może skorzystać ze wsparcia naszych pracowników. Wystarczy kontakt telefoniczny z przedstawicielem naszej firmy, który udzieli niezbędnych informacji i zajmie się wszelkimi kwestiami związanymi z realizacją zamówienia.

Jakie wybrać szambo betonowe w Gnieźnie?

Wybór rodzaju i rozmiaru zbiornika na szambo betonowe to indywidualna kwestia. Jakie więc najlepiej wybrać szambo betonowe? Gniezno może liczyć na wsparcie naszych doradców, którzy udzielą wszelkich informacji związanych z wyborem właściwego zbiornika. Wybór szamba betonowego uzależniony jest przede wszystkim od charakteru budynku, któremu ma służyć, a także od liczby osób wchodzących w skład gospodarstwa domowego. Odpowiedni wybór zbiornika na szambo betonowe zależy także od przyzwyczajeń domowników, liczby urządzeń sanitarnych znajdujących się w domu oraz od ogólnego zużycia wody w gospodarstwie domowym. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wielkość zakupionego zbiornika będzie miała znaczący wpływ na wysokość wydatków związanych z wywozem nieczystości.

Zobacz także: Szamba betonowe Skarżysko-Kamienna
 

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.