Szamba betonowe Dębica

Dębica jest jednym z wielu miast na Podkarpaciu, które zaopatrujemy w nasze wyjątkowe szamba betonowe. Żeby ścieki nie zanieczyszczały okolicy, zakupione szambo musi być szczelne. Powinno mieć także odpowiednio dobraną pojemność dostosowaną do wielkości gospodarstwa domowego. Interesują Cię szczelne i solidne szamba betonowe? Dębica zaufała już produktom naszej firmy.

Szamba betonowe Dębica

Większość terenów, które przeznaczone są pod zabudowę nie posiada dostępu do sieci kanalizacyjnej. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest montaż szamba. Nasza firma od wielu lat produkuje i dostarcza wysokiej jakości zbiorniki na szamba. 4, 6, 8, 10 i 12 m3 – to standardowe pojemności, jakie posiadają produkowane przez naszą firmę szamba betonowe. Dębica skorzystała już z naszej kompleksowej oferty. Dostępne zbiorniki to rozwiązanie dedykowane nie tylko budynkom mieszkalnym, ale również obiektom użytku publicznego oraz instytucjom. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie zaoferować również dodatkowe elementy wzmacniające całą konstrukcję. Postaw na sprawdzonego producenta szamb betonowych w Dębicy. U nas w parze z wysoką jakością zbiorników idzie zaskakująco niska cena.

Szambo betonowe Dębica

W trosce o komfort wyboru zapewniamy szeroki zakres zbiorników na szambo – od szamba jednokomorowego po szambo dwukomorowe oraz wielokomorowe szambo betonowe. Dębica może liczyć na kompleksową jakość usług zarówno w zakresie produkcji szamb, jak również fachowego doradztwa przy wyborze odpowiedniej wielkości szamba, a także jego transportu, montażu i dalszego użytkowania. Oferujemy krótkie terminy realizacji i szybki transport. Aby zamówić szambo betonowe, wystarczy skontaktować się z naszym doradcą w celu omówienia szczegółów związanych z dalszą realizacją zlecenia.

Jakie wybrać szambo betonowe w Dębicy?

W naszej bogatej ofercie posiadamy szeroki wybór szamb betonowych o zróżnicowanej pojemności, które wyróżnia duża masa, a także trwałość i solidność, dzięki której zbiorniki są odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Produkowane zbiorniki posiadają certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 i deklarację zgodności. Wielkość szamba betonowego w Dębicy powinna być taka, aby zbiornik można było opróżniać nie rzadziej niż dwa razy w miesiącu! Pojemność zbiornika należy dobrać w taki sposób, aby była ona w jak największym stopniu zbliżona do pojemności wozów asenizacyjnych, które wywożą nieczystości na terenie miasta Dębica. Wybierając odpowiedniej wielkości szambo unikniemy dodatkowych opłat za kurs np. w połowie pustej szambiarki.


 

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.


 

511290559