Szamba betonowe Poznań

Jesteśmy czołowym producentem szamb betonowych w Poznaniu. Oferowane przez nas zbiorniki są niezwykle trwałe i wykonane z wysokiej jakości wodoszczelnego betonu, dzięki czemu mogą posłużyć przez wiele lat.

Szamba betonowe Poznań

Szambo Poznań

Nasze zbiorniki na szamba są odporne niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, a także na pęknięcia. W ofercie znaleźć można zarówno zbiorniki jednokomorowe, jak również dwukomorowe oraz wielokomorowe o standardowych pojemnościach 4, 6, 8, 10 oraz 12 m3. Pierwszy rodzaj zbiorników będzie idealnym rozwiązaniem dla małych rodzin, które nie odprowadzają zbyt dużych ilości ścieków. Z kolei zbiorniki dwukomorowe oraz wielokomorowe będą dobrym rozwiązaniem w domach wielorodzinnych. Umożliwiają one oddzielanie nieczystości ciekłych od stałych. Na życzenie klienta produkujemy również szamba o innych pojemnościach. Szukasz niedrogiego i do tego solidnego szamba betonowego w Poznaniu? Skorzystaj z naszych usług, które realizujemy kompleksowo, zapewniając jednocześnie darmowy montaż zbiornika oraz transport w przystępnej cenie.

Nasza oferta obejmuje również transport produktów na terenie całego kraju oraz montaż. Przy montażu szamb jednokomorowych wszystkie elementy łączymy sprawdzoną zaprawą klejową, która jest zarówno mrozoodporna, jak i wodoszczelna. Produkowane przez nas zbiorniki posiadają pełną dokumentację tj. niezbędne atesty i aprobaty techniczne. Udzielamy na nie również pełnej gwarancji. Szambo bez drenażu to najpopularniejsze rozwiązanie, które pozwala pozbyć się nieczystości. Można je łatwo umieścić na każdym rodzaju terenu.

Jak zamówić szambo betonowe w Poznaniu?

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko wysokiej jakości szamba betonowe, ale również różnego rodzaju dodatki do szamb – m.in. kominki, dekle oraz płyty przejazdowe. Jak złożyć zamówienie na szamba betonowe? Poznań zaufał już naszej firmie. Wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy do jednego z przedstawicieli naszej firmy, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące realizacji zamówienia. Do każdego zakupionego zbiornika oraz pokrywy udzielamy 3-letniej gwarancji. Wybierz nasze produkty, a problem z odprowadzaniem nieczystości zniknie na wiele lat.

Jakie wybrać szambo betonowe w Poznaniu?

Pragniemy, aby każdy klient znalazł odpowiadający mu produkt, dlatego też oferujemy różnego rodzaju szamba betonowe. Poznań może liczyć na kompleksowe wsparcie naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy z przyjemnością pomogą w wyborze właściwego zbiornika. Ogromne znaczenie przy wyborze szamba odgrywa szacunkowa ilość wytwarzanych nieczystości. Średnio każdy domownik w ciągu doby wytwarza ok. 150 l nieczystości. Jeśli w budynku mieszka kilka rodzin lub jedna duża wielopokoleniowa rodzina, wówczas warto pomyśleć o zakupie zbiornika dwukomorowego lub trzykomorowego. Przy wyborze szamba duże znacznie odgrywa również pojemność wozu asenizacyjnego. Opróżniania szamba nie powinno odbywać się rzadziej niż co dwa tygodnie Chcesz kupić trwałe i niedrogie szambo betonowe? Poznań wie, produkty której firmy wybrać.

Szamba betonowe Poznań i cała Polska

Wytwarzamy wytrzymałe oraz szczelne szamba betonowe dla miejscowości Poznań. Jako krajowy konstruktor zbiorników na szambo, chcemy przygotować Państwu wyróżniającą się opcję. Wyróżnia nas niewielka cena, szybka realizacja, a także całościowe podejście. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, a także dodatki jak np. dekle, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Dla licznych lokalizacji w kraju, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy zapytać nas o sposobność dla lokalizacji Poznań. W naszej firmie normalna usługa to wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Do tego wszystkiego załączmy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani oraz ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie. Szamba betonowe osiągalne są w klasycznych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Nasza firma jest jedną z najsolidniejszych ogólnokrajowych firm dostarczających szamba betonowe dla miasta Poznań. Wieloletnie doświadczenie zezwala firmie chwalić się mocną oraz cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na zdobywaniu, a także dobrych kontaktach z najlepszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najlepszych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność obsłużenia Państwa oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od początku dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie etapy naszej pracy, aby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, jak też tani transport oraz montaż. Prowadzimy kompleksową pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany, a także doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miasta Poznań bierze się z wysokiej sprzedaży, a także najlepszych metod.

Szamba betonowe, które wytwarzamy, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek zamocowane są na profesjonalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Nasze przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

Szamba Poznań

Zobacz także: szamba betonowe Kalisz

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe w mieście Poznań?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP oferuje zbiorniki nie tylko w mieście Poznań, ale i w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.