Szamba betonowe Poznań

Jesteśmy czołowym producentem szamb betonowych w Poznaniu. Oferowane przez nas zbiorniki są niezwykle trwałe i wykonane z wysokiej jakości wodoszczelnego betonu, dzięki czemu mogą posłużyć przez wiele lat.

Szamba betonowe Poznań

Szambo betonowe Poznań

Nasze zbiorniki na szamba są odporne niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, a także na pęknięcia. W ofercie znaleźć można zarówno zbiorniki jednokomorowe, jak również dwukomorowe oraz wielokomorowe o standardowych pojemnościach 4, 6, 8, 10 oraz 12 m3. Pierwszy rodzaj zbiorników będzie idealnym rozwiązaniem dla małych rodzin, które nie odprowadzają zbyt dużych ilości ścieków. Z kolei zbiorniki dwukomorowe oraz wielokomorowe będą dobrym rozwiązaniem w domach wielorodzinnych. Umożliwiają one oddzielanie nieczystości ciekłych od stałych. Na życzenie klienta produkujemy również szamba o innych pojemnościach. Szukasz niedrogiego i do tego solidnego szamba betonowego w Poznaniu? Skorzystaj z naszych usług, które realizujemy kompleksowo, zapewniając jednocześnie darmowy montaż zbiornika oraz transport w przystępnej cenie.

Jak zamówić szambo betonowe w Poznaniu?

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko wysokiej jakości szamba betonowe, ale również różnego rodzaju dodatki do szamb – m.in. kominki, dekle oraz płyty przejazdowe. Jak złożyć zamówienie na szamba betonowe? Poznań zaufał już naszej firmie. Wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy do jednego z przedstawicieli naszej firmy, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące realizacji zamówienia. Do każdego zakupionego zbiornika oraz pokrywy udzielamy 5-letniej gwarancji. Wybierz nasze produkty, a problem z odprowadzaniem nieczystości zniknie na wiele lat.

Jakie wybrać szambo betonowe w Poznaniu?

Pragniemy, aby każdy klient znalazł odpowiadający mu produkt, dlatego też oferujemy różnego rodzaju szamba betonowe. Poznań może liczyć na kompleksowe wsparcie naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy z przyjemnością pomogą w wyborze właściwego zbiornika. Ogromne znaczenie przy wyborze szamba odgrywa szacunkowa ilość wytwarzanych nieczystości. Średnio każdy domownik w ciągu doby wytwarza ok. 150 l nieczystości. Jeśli w budynku mieszka kilka rodzin lub jedna duża wielopokoleniowa rodzina, wówczas warto pomyśleć o zakupie zbiornika dwukomorowego lub trzykomorowego. Przy wyborze szamba duże znacznie odgrywa również pojemność wozu asenizacyjnego. Opróżniania szamba nie powinno odbywać się rzadziej niż co dwa tygodnie Chcesz kupić trwałe i niedrogie szambo betonowe? Poznań wie, produkty której firmy wybrać.

Szamba Poznań

Zobacz także: szamba betonowe Kalisz

 

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór i wynosi od około 1000 - 3000 zł. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 5 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.