Szamba betonowe Głogów

Konstruujemy wspaniałe i hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Głogów. Jako krajowy sprzedawca zbiorników na szambo, a także deszczówkę, chcemy przygotować Państwu najlepszą ofertę. Charakteryzuje nas niewielka cena, rychła odpowiedź oraz kompleksowe podejście do zadania. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe oraz akcesoria jak: dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy szybkozłączki. Wobec dużej liczby miejscowości w naszym kraju, jak również zagranicy, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Prosimy dopytać nas o dostępność dla lokalizacji Głogów. W firmie szamba, tradycyjna oferta to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy oraz montaż. Dodatkowo załączmy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi oraz dodatkowo opłacany, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

 

szamba betonowe Głogów

 

Szambo betonowe Głogów

Szamba jest jedną z najważniejszych ogólnopolskich firm oferujących szamba betonowe dla miasta Głogów. Znamienne doświadczenie pozwala grupie szczycić się mocną i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu oraz dobrych kontaktach z najlepszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy szybkość obsługi klienta oraz przeprowadzenie usługi. Od lat staramy się usprawnić wszelkie etapy naszej pracy, aby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport oraz montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy wyborze najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz fachowy i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla lokalizacji Głogów bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także opracowanych metod produkcji.

Jakie wybrać szambo betonowe Głogów?

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wytworzone są z wytrzymałego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Konstruowane u nas trwałe szambo betonowe, stosuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.

511290559