Szamba betonowe Radom

Szamba betonowe Radom to regionalny oddział firmy AJP. Już starożytni Rzymianie za oznakę luksusu uważali dostępność wody. Po przeszło dwóch tysiącach lat, za rzecz oczywistą (przynajmniej w cywilizowanych krajach) uważamy posiadanie bieżącej wody w domu i odprowadzenie nieczystości na zewnątrz! Jeśli jednak nasza posiadłość nie znajduje się na terenie objętym kanalizacją, potrzebujemy innego rozwiązania i tu z pomocą przychodzi szambo betonowe. Zbiornik, który raz w miesiącu opróżni firma zajmująca się wywozem nieczystości to często jedyna dobra opcja. Szambo to rozwiązanie nadal popularne ze względu na ciągle doskwierający nam brak odpowiedniej infrastruktury w wielu miejscowościach takich jak Radom. Proponujemy Państwu szczelne zbiorniki na szambo w rozmiarach 4,6,8,10,12m3 oraz wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. Dostarczamy również zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz dodatki do szamb.

Zbiorniki na szambo betonowe w Radomiu

Rozwiązaniem sprawdzonym i pewnym jest szambo betonowe. Miasto Radom i przyległe mu okolice eksploatują je z powodzeniem, gdyż w kwestiach budowlanych solidność i pewność to podstawa. Mają one też liczne obiektywne zalety, dzięki którym wiodą prym wśród innych dostępnych na rynku produktów. Oto najważniejsze z nich:

  • Szamba betonowe wykonane są z solidnego i trwałego materiału, jakim jest beton, a co za tym idzie niegroźne im są przejeżdżające górą auta, co może być bardzo istotne w przypadku niedużej działki.
  • Mają dużą masę, więc nie ma obawy, że napór wód gruntowych spowoduje jakiekolwiek przesunięcie. Raz ułożone w ziemi szambo, będzie tam leżało, tak długo, aż właściciel postanowi inaczej.
  • Wspomnieć też warto, że jest to nadal rozwiązanie najtańsze. Może to być szczególnie istotne, na przykład, gdy w miejscowości takiej jak Radom planowana jest budowa kanalizacji.

Szamba betonowe to doskonały wybór i wiele lat bezproblemowego użytkowania. Firma AJP powinna sprostać Państwa oczekiwaniom oraz mile zaskoczyć ceną usługi! Zapraszamy do zapoznania się z innymi zakładkami na naszej stronie, w których można zapoznać się ze szczegółami oferty, cennikiem i ciekawymi artykułami na temat szamb.

Realizacje Szamba w mieście Radom

Zobacz też nasze szamba betonowe warszawa.

szamba betonowe radom   szambo betonowe radom

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.

511290559