Szamba betonowe Konin

Jesteśmy znanym i cenionym producentem wysokiej jakości zbiorników na szamba. Interesują Cię szczelne, solidne i do tego niedrogie szamba betonowe? Konin może liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie doradztwa, sprzedaży, transportu i opcjonalnie montażu zbiornika na szambo, który oferujemy gratis.

Szamba betonowe Konin

Oferowane przez naszą firmę szamba betonowe produkowane są we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach oferowanych na rynku. Produkujemy szamba betonowe o standardowej pojemności 4 m3, 6 m3, 8 m3, 10 m3 oraz 12 m3. Szukając nietypowego rozwiązania klient może również liczyć na naszą elastyczność. Jako czołowy producent szamb betonowych w Koninie oferujemy zbiorniki z najlepszej jakości materiału, jakim jest beton wodoszczelny. Nasze zbiorniki posiadają wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do odbioru – certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO900 i deklarację zgodności. Po zakupie szamba klient otrzymuje także pisemną gwarancję na szczelność zbiornika na okres aż 60 miesięcy. Oferujemy również tani transport i fachowy montaż szamba betonowego w Koninie w cenie zbiornika.

Szambo betonowe Konin

Satysfakcja klienta z zakupionego w naszej firmie produktu to nasz główny cel. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i pomóc im w wyborze najkorzystniejszej opcji związanej z wyborem szamba. Jak zamówić solidne szamba betonowe? Konin skorzystał już wielokrotnie z pomocy naszej firmy. Nasi fachowcy służą swoją wiedzą i wsparciem. Wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy do jednego z naszych doradców, a nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią pomogą wybrać optymalne rozwiązanie, również pod względem cenowym.

Jakie wybrać szambo betonowe w Koninie?

Zastanawiasz się, jakie najlepiej wybrać szambo betonowe? Konin zaufał już wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu pracowników naszej firmy, którzy niejednokrotnie pomogli w wyborze optymalnej wielkości zbiornika. Pojemność zbiornika na szambo powinna zostać ściśle dostosowana do potrzeb użytkowych, a więc do liczby osób tworzących gospodarstwo domowe. W związku z tym, że zbiornik na szambo powinien pomieścić nieczystości z ok. dwóch tygodni, potrzebną pojemność szamba można obliczyć w prosty sposób. Jedna osoba zużywa od 100 do 200 l wody w ciągu doby! Wymaganą pojemność szamba oblicza się, mnożąc liczbę domowników przez ilość wytwarzanych ścieków oraz czas przetrzymywania nieczystości w zbiorniku. Przy wyborze szamba warto uwzględnić także pojemność wozów asenizacyjnych, które będą wywozić ścieki.