Szamba betonowe Lubin

Wytwarzamy wysokiej jakości, a także wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Lubin. Jako regionalny konstruktor zbiorników na szambo, a także gnojowicę , możemy wystosować dla Państwa najtańszą opcję. Wyróżnia nas niewielka cena, szybka responsywność i pełne podejście do pracy. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe, a także komponenty jak: podłącza, płyty najazdowe, czy kominki. Wobec dużej liczby lokalizacji w kraju, jak również zagranicy, mamy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy zapytać nas o aktualność dla miasta Lubin. Nasza, standardowa usługa zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy oraz osadzenie. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz dodatkowo płatny, a jego cena doprecyzowana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe osiągalne są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

 

szamba betonowe Lubin

 

Szambo betonowe Lubin

Nasza firma jest jedną z głównych regionalnych przedsiębiorstw sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Lubin. Bardzo duże doświadczenie zezwala firmie chwalić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu, a także jak najlepszych kontaktach z najlepszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas błyskawiczność obsłużenia klienta oraz realizacja zlecenia. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszystkie elementy naszej działalności, aby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również tani transport, a także montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wykwalifikowany oraz doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Lubin bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz opracowanych metod produkcji.

Jakie wybrać szambo betonowe Lubin?

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wyprodukowane są z solidnego betonu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przymocowane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Produkowane u nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.

511290559