Szamba wielokomorowe

Zdarza się, że zachodzi potrzeba montażu zbiorników na nieczystości o większych niż standardowe gabarytach. To dobre rozwiązanie przy dużych inwestycjach, takich jak np. domy wielorodzinne czy centra handlowe. Taki system kanalizacyjny przy sporych obiektach pozwala na oszczędność oraz zapewnienie odpowiednich warunków sanitarnych.

W takiej sytuacji warto zdecydować się na szambo wielokomorowe. Produkujemy je z kilku połączonych ze sobą szeregowo jednokomorowych zbiorników, co pozwala uzyskać najlepsze efekty. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe – wykonamy szamba na specjalne zamówienie, przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb klienta. Różne wymiary i pojemność umożliwiają dostosowanie zbiorników do wszelkich wymagań. Szamba podchodzące od naszej firmy są wyjątkowo szczelne i mogą by eksploatowane przez wiele lat – trwałość i odporność są w tym przypadku najważniejsze.

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą w tym zakresie, a w przypadku zainteresowania zbiornikami prosimy o kontakt – udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.

Szambo wielokomorowe