Szamba betonowe z wykopem

Dla wielu miast z centralnej części Polski oferujemy kompleksowo szamba betonowe z koparką, wykopem i montażem. Obsługiwany region to województwo Mazowieckie, Lubelskie, Łódzkie, Warszawa, Kielce, Lublin, Łódź, Radom, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Puławy, Opole Lubelskie, Puławy, Kraśnik, Lubartów, Tarnobrzeg, Bełchatów, Jędrzejów, Rawa Mazowiecka, Pabianice i okolice. Wybór takiej usługi sprawi, że zajmiemy się za Państwa praktycznie wszystkimi sprawami związanymi z instalacją zbiornika! Jako samodzielny podmiot przygotujemy ofertę zawierającą dobór oraz sprzedaż szamba wraz z jego montażem i wykopem przeprowadzonym własną koparką! Wszystko to w najlepszej cenie spowodowanej wysokim wolumenem produkcji oraz wypracowaną zaawansowaną siatką logistyczną. Szambo betonowe w tej usłudze, tak jak w wariancie bez koparki, dostępne jest w wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, trzykomorowe i wielokomorowe. Klasyczna pojemność zbiorników to ciągle 4,6,8,10 i 12m3.

Szambo betonowe z koparką Świętokrzyskie i Mazowieckie

Kupując np. kuchenkę gazową, cieszy nas, gdy sklep oferuje od razu jej wniesienie i montaż przez gazownika. Taki sklep, robiąc to hurtem, może oferować cenę o połowę niższą niż w wypadku zamówienia firmy transportowej i gazownika na rynku prywatnym. Niestety wszystkiego nie da się zrobić ze „szwagrem”. Podobnie się dzieje, gdy sprzedajemy szamba betonowe z koparką, wykopem i montażem. Ludzie coraz częściej dbają o swój czas i wolą być obsłużeni kompleksowo. Widzimy to dojeżdżając do miast: Lubelskie, Łódzkie, Warszawa, Kielce, Lublin, Łódź, Radom, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Skarżysko Kamienna, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki, Puławy, Opole Lubelskie, Puławy, Kraśnik, Lubartów, Tarnobrzeg, Bełchatów, Jędrzejów, Rawa Mazowiecka, Pabianice, a także województw: Świętokrzyskie i Mazowieckie. Jako producent szamb betonowych wiemy, że Koparka wykona wykop stukrotnie szybciej niż łopata!

Kompleksowe szamba z wykopem i montażem

AJP to wspaniały wybór na kompleksowe szamba betonowe z wykopem i montażem! Na temat naszych produktów rozpisywaliśmy się już na innych podstronach, pisząc o ich niebywałej szczelności, wytrzymałości i niskiej cenie. Zapraszamy do lektury artykułów na blogu oraz zapoznaniem się z podstawowym cennikiem zbiorników na szambo, deszczówkę, gnojowicę i dodatków. W tym miejscu warto również podkreślić, że na szamba betonowe i pokrywy dajemy 3-letnią gwarancję. Zbiorniki posiadają ponadto certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001, a także deklarację zgodności na piśmie. Zaufaj profesjonalistom, którzy zadbają, aby szambo betonowe było postawione legalnie i kompleksowo: z transportem, wykopem wykonanym koparką i montażem.

szamba betonowe z koparką
 

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.