Szamba betonowe Bolesławiec

Produkujemy solidne i nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miejscowości Bolesławiec. Jako ogólnopolski wytwórca zbiorników na szambo oraz deszczówkę, jesteśmy w stanie wystosować dla Państwa wyróżniającą się ofertę. Wyróżnia nas atrakcyjna cena, rychła odpowiedź oraz kompleksowe podejście do pracy. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, gotowe kanały samochodowe i komponenty jak np. dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy kominki. Wobec wielu miejscowości w naszym kraju, jak i zagranicy, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy spytać się o sposobność dla miasta Bolesławiec. W naszej firmie, tradycyjna oferta zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy oraz wstawienie. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie i montaż szamba za darmo! Transport jest tani, a także ekstra opłacany, a jego cena ustalana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe dostępne są w tradycyjnych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

 

szamba betonowe Bolesławiec

 

Szambo betonowe Bolesławiec

Nasza firma jest jedną z czołowych ogólnopolskich przedsiębiorstw oferujących szamba betonowe dla miejscowości Bolesławiec. Ogromne doświadczenie zezwala nam chwalić się mocną i docenianą marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zdobywaniu, a także dobrych relacjach z najszybszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość przyjęcia klienta oraz uskutecznienie zlecenia. Od lat dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie etapy naszej działalności, żeby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport oraz montaż. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wytrenowany oraz profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla lokalizacji Bolesławiec bierze początek z ogromnej sprzedaży i najlepszych metod produkcji.

Jakie wybrać szambo betonowe Bolesławiec?

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wytworzone są z wytrzymałego betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też gnojowicę od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek mocowane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Wytwarzane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.

511290559