Szamba betonowe Brzesko

Każdy budynek mieszkalny wymaga regularnego odprowadzania nieczystości. Jeśli w okolicy nie ma przyłącza kanalizacyjnego, wówczas najlepszym rozwiązaniem jest szambo betonowe. Brzesko może liczyć na pełne wparcie w zakresie produkcji, transportu oraz montażu zakupionego u nas zbiornika na szambo.

Szamba betonowe Brzesko

Bardzo dużą popularnością cieszą się gotowe szamba betonowe. Brzesko zaufało już naszym solidnym i trwałym produktom. Nasze szamba betonowe z powodzeniem mogą być stosowane na gruntach podmokłych. Szczególną uwagę przykładamy bowiem do materiału, z którego produkowane są szamba, jak również do sposobu wykonania szamba. Duża masa betonu sprawia, że zbiorniki bardzo dobrze osadzają się w gruncie i nie ulegają przesunięciu oraz wysadzeniu. Ważnymi cechami produkowanych przez nas szamb są szczelność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i wszelkiego rodzaju pęknięcia. Oferowane zbiorniki posiadają niezbędną dokumentację techniczną, w tym certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności. Na zakupione szambo i pokrywę udzielamy 5-letniej gwarancji.

Szambo betonowe Brzesko

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie produkcji wysokiej jakości zbiorników na szamba oraz dodatków do szamb. Oferujemy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba betonowego w Brzesku oraz jego montażu. Do niewątpliwych zalet firmy należą krótkie terminy realizacji zamówienia, a także szybki i bezpieczny transport szamb betonowych w Brzesku. Aby zamówić szambo betonowe, wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym doradcą. Postaw na sprawdzonego producenta szczelnych zbiorników na szamba. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Jakie wybrać szambo betonowe w Brzesku?

Przy wyborze pojemnika na szambo szczególną uwagę należy zwrócić na pojemność, jaką posiadają oferowane szamba betonowe. Brzesko może liczyć standardowe pojemności 4, 6, 8 ,10 oraz 12 m3. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować zbiorniki o innej pojemności. Szacuje się, że jedna osoba w gospodarstwie produkuje średnio od 100 do 200 l nieczystości na dobę. Warto również pamiętać, aby zbiornik mógł pomieścić nieczystości z ok. dwóch tygodni. Czteroosobowa rodzina przez okres dwóch tygodni produkuje średnio od 5600 do 11200 l ścieków. Najlepiej kierować się wartościami wyższymi, dlatego też w takim przypadku warto wybrać szambo betonowe o pojemności przynajmniej 12 m3 (12000 l).