Szamba betonowe Olsztyn

Budujemy solidne oraz wodoodporne szamba betonowe dla lokalizacji Olsztyn. Jako wiodący sprzedawca zbiorników na szambo, a także deszczówkę, możemy wystosować dla Państwa najtańszą opcję. Cechuje nas niska cena, szybka realizacja oraz całościowe podejście do zlecenia. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe, a także dodatki jak np. dekle, płyty przejazdowe, czy szybkozłączki. Wobec dużej liczby miejscowości z Polski, jak również zagranicy, mamy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Proszę spytać się o sposobność dla miejscowości Olsztyn. W firmie szamba, normalna usługa ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy oraz montaż. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie oraz montaż szamba za darmo! Transport jest tani, a także dodatkowo płatny, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe produkowane są w podstawowych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

 

szamba betonowe Olsztyn

 

Szambo betonowe Olsztyn

Firma szamba jest jedną z najważniejszych regionalnych przedsiębiorstw oferujących szamba betonowe dla miasta Olsztyn. Bardzo duże doświadczenie pozwala nam szczycić się mocną oraz docenianą marką. Od samego początku skupiamy się na zdobywaniu i dobrych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość przyjęcia klienta oraz uskutecznienie sprzedaży. Od początku dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie kroki naszej działalności, aby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i tani transport oraz montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz wytrenowany oraz doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty! Nieduża cena za szambo betonowe dla miasta Olsztyn wynika z ogromnej sprzedaży oraz wypracowanych metod działania.

Jakie wybrać szambo betonowe Olsztyn?

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, wytworzone są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek mocowane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Produkowane u nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.