Szamba betonowe Warszawa

 Szamba betonowe Warszawa to jeden z wielu regionalnych oddziałów ogólnopolskiego producenta szczelnych zbiorników, firmy AJP. Jeśli ktoś nie miał szczęścia zamieszkać na terenie zaopatrzonym w kanalizację, najprawdopodobniej będzie używał bezodpływowego zbiornika na nieczystości zwanego szambem. Obecnie nadal jest to najpopularniejsza metoda odprowadzania nieczystości nie tylko z domów jednorodzinnych. Oferujemy profesjonalną i kompleksową usługę na szambo betonowe dla mieszkańców miasta Warszawa i okolic!

Szambo betonowe Warszawa

Rozwiązanie jest proste i skuteczne. Na terenie posesji wykopujemy dół, w którym umieszczamy odpowiednich rozmiarów zbiornik i do niego podłączamy odpływ nieczystości z naszego gospodarstwa. W miarę upływu czasu, korzystając (mniej lub bardziej intensywnie) z wygód naszego domu, szambo będzie się powoli zapełniało. Za każdym razem, gdy osiągnie odpowiedni poziom wzywamy specjalny transport, który je opróżni, a zawartość odwiezie do najbliższej oczyszczalni ścieków.

Jakie szambo wybrać?

Na chwilę obecną do wyboru mamy dwa rodzaje zbiorników szambowych: betonowe i plastikowe. Wbrew pozorom te pierwsze oferują nam wiele zalet:

  • Duża masa gwarantuje, że będzie ono stabilne leżało w gruncie i nie przesuną go ku górze na przykład wody gruntowe.
  • Relatywnie niższa cena, co jest szczególnie ważne, chociażby ze względu na inne wydatki, które generuje każda inwestycja.
  • Wytrzymałość jego jest znacznie wyższa, co oznacza, że nad takim zbiornikiem, czy nad jego częścią, bez obaw, można zbudować na przykład podjazd.

Gdzie zamówić takie szamba?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta, bo znalazłeś firmę producent szamb betonowych. Zajmujemy się produkcją szamb z betonu o wysokiej jakości, gwarantując szczelność i wytrzymałość. Na szczęście wszystko można znaleźć w internecie. Na przykład pod hasłem szamba betonowe Warszawa znalazłeś naszą firmę AJP Szamba. Przeglądając naszą stronę, dowiemy się o posiadanych przez nas certyfikatach, a także, zapoznamy się z opiniami innych klientów.

 

 

Szamba betonowe warszawa  Szambo betonowe Warszawa
 

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.