Szamba betonowe Łomża

Wytwarzamy wysokiej jakości oraz nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miasta Łomża. Jako wiodący konstruktor zbiorników na szambo, a także kanałów samochodowych, możemy zaoferować dla Państwa wyróżniającą się opcję. Charakteryzuje nas niska cena, rychła realizacja i kompleksowe podejście do zadania. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe i akcesoria jak np. podłącza, płyty grodziowe, czy szybkozłączki. Wobec wielu miast z Polski, jak i zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem i montażem! Proszę spytać nas o dostępność dla miejscowości Łomża. W firmie szamba, tradycyjna usługa ma szczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy, a także osadzenie. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi i dodatkowo opłacany, a jego cena ustalana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

 

szamba betonowe Łomża

 

Szambo betonowe Łomża

Szamba jest jedną z czołowych ogólnokrajowych przedsiębiorstw sprzedających szamba betonowe dla miasta Łomża. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie chlubić się solidną oraz cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zjednywaniu i jak najlepszych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas terminowość obsługi klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od dawna staramy się uskutecznić wszelkie części naszej pracy, aby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i tani transport oraz montaż. Prowadzimy kompleksową pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz fachowy, a także doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Łomża wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz wypracowanych metod produkcji.

Jakie wybrać szambo betonowe Łomża?

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z wspaniałego żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przymocowane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Produkowane u nas hermetyczne szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.