Szamba betonowe Nowy Sącz

Nowy Sącz to jedno z miast w województwie małopolski, w którym od wielu lat oferujemy szamba betonowe. Produkujemy ekologiczne, trwałe i szczelne zbiorniki na szambo, deszczówkę i gnojowicę. Jako czołowy producent zbiorników na szamba szczególną uwagę przykładamy do jakości oferowanych przez nas produktów. Dokładamy również wszelkich starań, aby oferowane produkty cechowała jak najlepsza cena. Jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe to dostępne warianty szamb, a ich pojemność może wynosić 4,6,8,10,12 m3. Wykonujemy również indywidualne zbiorniki na życzenie.

Szamba betonowe Nowy Sącz

W naszej bogatej ofercie znaleźć można wysokiej jakości szamba jednokomorowe, dwukomorowe oraz trzykomorowe o pojemnościach: 4, 6, 8, 10 oraz 12 m3. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować zbiorniki o innych pojemnościach. Oferowane szamba doskonale sprawdzą się nie tylko na działce o tradycyjnych uwarunkowaniach, ale również na terenie podmokłym, który cechuje wysoki poziom wód gruntowych. Jeśli poszukujesz solidnego szamba betonowego w Nowym Sączu, idealnie trafiłeś. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów jest aż 5-letnia gwarancja na piśmie udzielana na każdy zakupiony zbiornik oraz pokrywę. Ponadto nasze zbiorniki na szambo posiadają niezbędny certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności na piśmie.

Szambo betonowe Nowy Sącz

Jeśli chodzi o solidne szamba betonowe, Nowy Sącz może liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie doradztwa, produkcji, sprzedaży oraz taniego transportu i darmowego montażu zbiornika. U nas cena szamba z montażem nie różni się od ceny samego szamba. Dla nas każdy klient traktowany jest indywidualnie. Zamówienia na zbiorniki na szamba przyjmujemy z całego Nowego Sącza. Aby zamówić szambo betonowe, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie, a nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością udzielą niezbędnych informacji.

Jakie szambo betonowe wybrać w Nowym Sączu?

Szambo betonowe pozwoli szybko i wygodnie pozbyć się wszelkich nieczystości, pod warunkiem, że zostanie dopasowane do aktualnych potrzeb gospodarstwa domowego. Jakie więc wybrać szambo betonowe? Nowy Sącz skorzystał już z usług doradczych naszej firmy. Przy wyborze szamba ważna jest liczba użytkowników, która będzie z niego korzystała – każdy z domowników szacunkowo w ciągu dobry produkuje ok. 150 l ścieków. Wybór szamba uzależniony jest także od częstotliwości opróżniania szamba, które nie powinno odbywać się rzadziej niż co dwa tygodnie. Ważna jest także pojemność wozu asenizacyjnego. Decyzję warto więc podjąć po przeprowadzeniu gruntownej analizy powyższych elementów. Interesują Cię trwałe i niedrogie szamba betonowe? Nowy Sącz wie, produkty której firmy wybrać!