Szamba betonowe Sanok

Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji szamb betonowych w Sanoku, które wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić fachową obsługę, a klient na każdym etapie współpracy może liczyć na pełne wsparcie naszych pracowników.

Szamba betonowe Sanok

Szambo betonowe Sanok

Poszukujesz wysokiej jakości szamba betonowego w Sanoku? Skorzystaj z kompleksowej oferty naszej firmy. Od kilkunastu lat zajmujemy się produkcją wysokiej klasy zbiorników na szamba, które wyróżnia wysoka wytrzymałość, długowieczność oraz wyjątkowa szczelność. Dzięki tym cechom każdy z użytkowników ma pewność, że otrzymał wysokiej jakości produkt, czego potwierdzeniem jest 3-letnia gwarancja, której udzielamy na każdy zakupiony zbiornik oraz pokrywę. W naszej bogatej ofercie znaleźć można zarówno szamba betonowe jednokomorowe, jak również zbiorniki dwukomorowe oraz trzykomorowe. Solidne szamba betonowe? Sanok zaufał już niejednokrotnie naszym produktom, a grono zadowolonych klientów z tego miasta przez cały czas rośnie. Przekonaj się o wysokiej jakości naszych zbiorników.

Jak zamówić szambo betonowe w Sanoku?

Realizujemy zlecenia zarówno na potrzeby klientów indywidualnych, jak również firm oraz instytucji. Chcesz zamówić szczelne szambo betonowe? Sanok może liczyć na kompleksowe wsparcie pracowników naszej firmy na każdym etapie współpracy. Wystarczy, że skontaktujesz się z przedstawicielem naszej firmy mailowo lub telefonicznie, a nasz doradca krok po kroku poprowadzi Cię przez cały proces związany z zakupem szamba. W naszej ofercie oprócz wysokiej jakości szamb betonowych liczyć także na tani transport zbiornika we wskazane miejsce oraz na darmowy montaż szamba.

Jakie wybrać szambo betonowe w Sanoku?

Właściwie dopasowana pojemność zbiornika sprawia, że jego eksploatowanie i późniejsze opróżnianie jest znacznie tańsze i co najważniejsze – mniej kłopotliwe. Dlatego bardzo ważne jest prawidłowe obliczenie potrzebnej objętości zbiornika. Planując montaż szamba betonowego należy zwrócić uwagę na kilka istotnych informacji. Pojemność szamba uzależniona jest przede wszystkim od liczby domowników. Każda domownik w ciągu doby wytwarza średnio 150 l nieczystości. Nieczystości mogą być gromadzone maksymalnie przez okres od 7 do 14 dni. Przy wyborze zbiornika warto również poznać pojemność wozu asenizacyjnego. Jeśli gospodarstwo domowe zamieszkuje duża rodzina, wówczas najlepszym wyborem może okazać się zakup szamba dwu- lub trzykomorowego. Jeśli szamba betonowe Sanok, to tylko z naszej firmy!

Szamba Sanok

Zobacz także: szamba betonowe Zamość

 

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.


 

511290559