Szamba z wykopem Tarnów

Konstruujemy wspaniałe i hermetyczne szamba betonowe z wykopem, montażem i koparką dla miasta Tarnów. Jako krajowy producent zbiorników na szambo i kanałów samochodowych, możemy wystosować dla Państwa najlepszą opcję. Cechuje nas niewielka cena, błyskawiczna responsywność oraz całościowe podejście do zadania. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, betonowe kanały samochodowe i akcesoria jak np. dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy pokrywy betonowe. Wobec licznych miejscowości z Polski, jak i zagranicy, oferujemy usługę: szamba z koparką, wykopem i montażem! Proszę dopytać się o aktualność dla lokalizacji Tarnów. Nasza, normalna usługa zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy i osadzenie. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani oraz dodatkowo opłacany, a jego cena uzgadniana jest telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe z wykopem konstruowane są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

 

szamba z wykopem Tarnów

 

Szambo betonowe z wykopem i montażem

Firma szamba jest jedną z głównych ogólnokrajowych przedsiębiorstw dostarczających szamba betonowe z wykopem i montażem dla miasta Tarnów. Wieloletnie doświadczenie zezwala nam chwalić się solidną i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zjednywaniu oraz dobrych kontaktach z najważniejszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność przyjęcia klienta oraz uskutecznienie sprzedaży. Od dawna staramy się uskutecznić wszystkie elementy naszej działalności, aby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport, a także montaż z koparką. Zapewniamy pełną pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz fachowy i profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miejscowości Tarnów bierze początek z wysokiej sprzedaży, a także opracowanych metod produkcji.

Szamba z koparką i montażem Tarnów

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, zrobione są z solidnego żelbetu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek mocowane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Produkowane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze oraz magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe z wykopem?

Cena zbiornika z wykopem, koparką i montażem zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.