Szamba betonowe Suwałki

Produkujemy solidne i wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Suwałki. Jako wiodący producent zbiorników na szambo oraz deszczówkę, jesteśmy w stanie zaoferować dla Państwa wyróżniającą się ofertę. Wyróżnia nas niska cena, rychła realizacja, a także kompleksowe podejście do zlecenia. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, gotowe kanały samochodowe i dodatki takie jak: dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Dla licznych miejscowości w kraju, jak również zagranicy, przygotowaliśmy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy dopytać nas o sposobność dla miasta Suwałki. W firmie szamba, normalna usługa zawiera nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy, a także montaż. Dodatkowo dołączamy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba za darmo! Transport jest niedrogi oraz ekstra płatny, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

 

szamba betonowe Suwałki

 

Szambo betonowe Suwałki

Szamba jest jedną z najsolidniejszych regionalnych podmiotów sprzedających szamba betonowe dla miasta Suwałki. Wieloletnie doświadczenie pozwala grupie szczycić się solidną oraz cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu, a także jak najlepszych kontaktach z najszybszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy szybkość obsługi Państwa oraz realizacja zlecenia. Od lat dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszelkie etapy naszej działalności, aby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, jak też tani transport, a także montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy wyborze najlepszych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wytrenowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej usług! Nieduża cena za szambo betonowe dla miasta Suwałki bierze się z wysokiej sprzedaży oraz opracowanych metod działania.

Jakie wybrać szambo betonowe Suwałki?

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z wytrzymałego żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na mocny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Konstruowane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, stosuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze oraz magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.

511290559