Zbiorniki na wodę deszczową

Oferujemy wysokiej jakości, szczelne zbiorniki na wodę deszczową. Produkujemy je z najwyższej klasy betonu od B20 do B40, dzięki czemu są solidne oraz trwałe. W tym przypadku nie można oszczędzać na wykorzystanym materiale. Wszystkie produkty są zbrojone, co gwarantuje ich całkowitą szczelność przez wiele lat. Nasza oferta obejmuje także montaż oraz dowóz materiałów w każde wskazane przez klienta miejsce w kraju. Lata doświadczenia pozwoliły nam na utrzymanie cen na bardzo atrakcyjnym poziomie przy zachowaniu najwyższych standardów wykonania i obsługi klienta. Dostępne w asortymencie zbiorniki betonowe na deszczówkę posiadają pełną gwarancję oraz wszelkie niezbędne certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

Podobne rezerwuary są doskonałym rozwiązaniem, jeżeli chcą Państwo oszczędzać wodę. Polecamy to nie tylko w przypadku gospodarstw rolnych, ale także właścicielom domków jednorodzinnych. Budowa takiego zbiornika to inwestycja, dzięki której koszty zużycia wody w Państwa domu znacznie spadną. Ma to bardzo dobry wpływ na środowisko naturalne i jest działaniem wysoce ekologicznym.

Stawiając na działce jeden zbiornik wody deszczowej, zyskują Państwo wiele możliwości. Zmagazynowana woda nada się do wszelkich prac w ogrodzie, takich jak podlewanie roślin czy przemywanie mebli ogrodowych. Można ją także wykorzystać do mycia samochodu oraz w różnego rodzaju pracach domowych. Po zamontowaniu odpowiedniej instalacji, deszczówkę można używać także na inne sposoby, na przykład do spłukiwania toalet wewnątrz budynku czy prania w pralce.

Jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować pojemniki na wodę deszczową zgodnie z wymaganiami klienta. Wystarczy oszacować, jak duży zbiornik będzie Państwu potrzebny, a następnie przekazać nam te informację. My zajmiemy się resztą. Wykonamy także zbiorniki dwukomorowe, jeżeli zachodzi potrzeba filtracji poprzez płytę grodziową.

Warto też zwrócić uwagę na to, że zbiorniki betonowe są tańsze od plastikowych czy tych wykonanych z żywicy. Są przy tym bardziej wytrzymałe i będą służyć dłużej niż modele wykonane z innych materiałów (po odpowiednio przystosowanym zbiorniku da się nawet jeździć samochodem osobowym). Oczywiście, najlepszą powierzchnią do gromadzenia deszczówki są dachy strome z dachówkami, ponieważ występuje na nich najmniej zanieczyszczeń. Należy także pamiętać o tym, aby utrzymywać rynny w należytej czystości, gdyż to one odprowadzają deszczówkę do zbiornika. Polecamy zamontowanie kratek, które powstrzymają większe elementy, takie jak liście i gałęzie, przed dostaniem się do pojemnika.