Szamba betonowe Rzeszów

Oddział firmy AJP: szamba betonowe Rzeszów zaprasza do zakupu profesjonalnego zbiornika! Oferujemy kompleksową usługę zawierającą pomoc w wyborze, sprzedaż, tani transport, a w końcu darmowy montaż szamba na Państwa działce. Niektóre kwestie lepiej zakopać pod ziemię. Tak właśnie jest, jeśli chodzi o zbiornik na szambo betonowe, które należy fachowo i trwale umieścić pod gruntem, aby służyło na lata. Nawet najlepsze szambo, gdy zostanie źle umieszczone, może powodować problemy! To wszystko powoduje, że nasze zbiorniki są konstruowane jako wytrzymałe i tanie, a wygląd zawsze spada na drugi bądź nawet trzeci plan. Jakie szambo betonowe wybrać w mieście Rzeszów? Warto zwrócić uwagę na kilka kwestii.

1. Pojemność

Mówi się, że szambo powinno być takiej wielkości, aby nie było obowiązku opróżniania go częściej niż co dziesięć dni i nie rzadziej niż co 14 dni. Z tego powodu szambo powinno mieć pojemność odpowiednią dla rodziny, pod którą będzie niejako podlegać. Na przykład Rzeszów jest miastem, w którym szacunkowa ilość wody zużywanej przez mieszkańca na dzień to około 150 litrów. W takim razie samodzielnie musimy obliczyć ilość wykorzystywanej wody przez domowników w ciągu 14 dni i dzięki temu wybrać odpowiednie szambo.

2. Ilu komorowe szamba?

W zależności od lokalizacji, w której znajduje się nasz budynek, warto wybrać odpowiednie szambo. W przypadku, gdy nasza działka podlega pod miasto (np. Rzeszów) i mamy małą powierzchnię możliwą do zagospodarowania – wybierzmy szambo jednokomorowe. Ale jeżeli mieszkamy w okolicznej wsi, a nasza działka ma niemałą powierzchnię – wybierzmy szambo dwukomorowe połączone z parownikiem i przydomową oczyszczalnią ścieków.

3. Zbiornik na szambo płytki czy głęboki?

Szamba betonowe występują w dwóch wariantach – płytkich i głębokich. Płytkie szamba stosujemy w przypadku konieczności jego instalacji na terenach podmokłych, natomiast głębokie z powodzeniem możemy wykorzystać na terenach piaszczystych i suchych – jak na przykład tereny obejmujące Rzeszów i okolice.

Szambo betonowe Rzeszów

Zastosowanie się do powyższych rad powinno skrócić czas poświęcony na wybór odpowiedniego szamba, a zaoszczędzony czas zawsze można wykorzystać w inny sposób. To nic nie kosztuje! Jako ogólnopolski pionier w produkcji i sprzedaży betonowych zbiorników na szambo, deszczówkę i gnojowicę jesteśmy w  stanie zaoferować Państwu najlepszy produkt w najniższej cenie. Wykonujemy szamba jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe w rozmiarach 4,6,8, 10 i 12m3. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo w odpowiednich zakładkach strony. Oprócz tego prowadzimy interesujący blog poświęcony tematyce szamb. Na nasze zbiorniki betonowe udzielamy 3 letniej gwarancji, a jeśli ktoś z konkurencji udzieli Państwu niższej ceny – my ją przebijemy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

Wyszukaj naszą stronę po słowach szambo Rzeszów i ciesz się profesjonalnym produktem szambo betonowe.

 

Szamba betonowe Rzeszów  Szambo Rzeszów

 

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.