Szambo Rzeszów

Oddział firmy AJP szamba betonowe Rzeszów zaprasza do zakupu profesjonalnego zbiornika! Niektóre kwestie lepiej zakopać pod ziemię. Tak właśnie jest, jeśli chodzi o szambo betonowe, które należy fachowo i trwale umieścić pod gruntem, aby służyło na lata. Nawet najlepsze szambo, gdy zostanie źle umieszczone, może powodować problemy! To wszystko powoduje, że szamba są konstruowane jako wytrzymałe i tanie, a wygląd zawsze spada na drugi bądź nawet trzeci plan. Jakie szambo betonowe wybrać w mieście Rzeszów? Warto zwrócić uwagę na kilka kwestii.

1. Pojemność

Mówi się, że szambo powinno być takiej wielkości, aby nie było obowiązku opróżniania go częściej niż co dziesięć dni i nie rzadziej niż co 14 dni. Z tego powodu szambo powinno mieć pojemność odpowiednią dla rodziny, pod którą będzie niejako podlegać. Na przykład Rzeszów jest miastem, w którym szacunkowa ilość wody zużywanej przez mieszkańca na dzień to około 150 litrów. W takim razie samodzielnie musimy obliczyć ilość wykorzystywanej wody przez domowników w ciągu 14 dni i dzięki temu wybrać odpowiednie szambo.

2. Ilu komorowe szamba betonowe?

W zależności od lokalizacji, w której znajduje się nasz budynek, warto wybrać odpowiednie szambo. W przypadku, gdy nasza działka podlega pod miasto (np. Rzeszów) i mamy małą powierzchnię możliwą do zagospodarowania – wybierzmy szambo jednokomorowe. Ale jeżeli mieszkamy w okolicznej wsi, a nasza działka ma niemałą powierzchnię – wybierzmy szambo dwukomorowe połączone z parownikiem i przydomową oczyszczalnią ścieków.

3. Zbiornik na szambo płytki czy głęboki?

Szamba betonowe występują w dwóch wariantach – płytkich i głębokich. Płytkie szamba stosujemy w przypadku konieczności jego instalacji na terenach podmokłych, natomiast głębokie z powodzeniem możemy wykorzystać na terenach piaszczystych i suchych – jak na przykład tereny obejmujące Rzeszów i okolice.

Zastosowanie się do powyższych rad powinno skrócić czas poświęcony na wybór odpowiedniego szamba, a zaoszczędzony czas zawsze można wykorzystać w inny sposób. To nic nie kosztuje.

Wyszukaj naszą stronę po słowach szambo Rzeszów i ciesz się profesjonalnym produktem szambo betonowe.

Szamba betonowe Rzeszów

 
Szamba Rzeszów  Szambo Rzeszów