Szambo betonowe 6m3

Szambo to betonowy zbiornik podziemny i bezodpływowy, do którego odprowadzane są nieczystości pochodzące z instalacji sanitarnych. Szamba muszą być systematycznie opróżniane przez wozy asenizacyjne. Kiedy zdecydować się na szambo betonowe 6m3, jeśli w ofercie mamy do wyboru szamba o pojemności od kilku do kilkunastu metrów sześciennych?

Szambo betonowe 6m3 – kiedy wybrać?

Szambo jednokomorowe jest najczęściej spotykanym rozwiązaniem, którego zadaniem jest gromadzenie nieczystości. Stanowi je szczelny zbiornik z otworami, dzięki którym możliwe jest zamontowanie przyłączy wejściowych oraz wyjściowych. Pierwszą ważną rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze szamba, jest jego pojemność. Wybór odpowiedniego szamba zależy m.in. od częstotliwości opróżniania szamba, zużycia wody, liczby mieszkańców w budynku oraz od pojemności wozu asenizacyjnego. W ofercie najczęściej znaleźć można szamba o pojemności od kilku do kilkunastu metrów sześciennych. Szambo betonowe 6m3 najczęściej stosuje się w przypadku działek, mieszkań sezonowych, domków letniskowych oraz obiektów, z których korzystamy nieco rzadziej. Szamba betonowe 6m3 wybierane są również przez mniejsze rodziny dwuosobowe lub trzyosobowe.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze szamba betonowego 6m3?

Wybierając szambo, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Szambo betonowe 6m3 powinna wyróżniać przede wszystkim wysoka szczelność, a także odporność na czynniki zewnętrzne, w tym na uszkodzenia mechaniczne oraz na pęknięcia. Wysokiej jakości beton daje możliwość użytkowania szamba przez wiele lat. Produkowane przez nas zbiorniki na szamba betonowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Nasze zbiorniki na szamba betonowe posiadają niezbędny certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001, a także deklarację zgodności potwierdzoną na piśmie. Jako producent szamb betonowych do każdego szamba dołączamy 5-letnią gwarancję na piśmie.

Szambo betonowe 6m3
 

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór i wynosi od około 1000 - 3000 zł. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 5 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.


 

511290559