Szamba betonowe Częstochowa

Nasza firma na rynku obecna jest od ponad 12 lat. Czas ten pozwolił nam zyskać odpowiednie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy ekspertami w produkcji szamb betonowych w Częstochowie. Nasza bogata oferta obejmuje najwyższej jakości zbiorniki na szamba w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Szamba betonowe Częstochowa

Oferowane przez naszą firmę produkty wywarzamy z najwyższej jakości materiału, jakim jest beton wodoszczelny B25W8. Jesteśmy nie tylko znanym i cenionym producentem wysokiej jakości szamb, ale świadczymy również usługi transportowe i monterskie. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, których grono systematycznie rośnie. Interesują Cię szczelne i solidne szamba betonowe? Częstochowa zaufała już wiedzy i wieloletniej praktyce naszych doświadczonych i rzetelnych pracowników. Nasza bogata oferta obejmuje szamba jednokomorowe, dwukomorowe oraz trzykomorowe o różnych pojemnościach: 4, 6, 8, 10 oraz 12 m3. Oferujemy również niezbędne dodatki do szamb. U nas klient może być pewien otrzymania produktu spełniającego najwyższe wymagania w konkurencyjnej cenie.

Szambo Częstochowa

Nasza zbiorniki na szambo posiadają certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności na piśmie. Na zakupiony zbiornik oraz pokrywę klient otrzymuje 3 letnią gwarancję na piśmie. Jako czołowy producent szamba betonowego w Częstochowie realizujemy cały proces produkcji zbiornika aż po tani dowóz, przygotowanie wykopu i darmowy montaż. Każdą instalację zbiornika betonowego traktujemy indywidualnie. Jak zamówić szambo betonowe? Częstochowa zaufała już naszym specjalistom, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego zbiornika. Wystarczy kontakt telefoniczny, a resztę załatwimy sami.

Jakie wybrać szambo betonowe w Częstochowie?

Jako producent szamb betonowych możemy zagwarantować najniższą cenę na oferowane zbiorniki. Wiele osób przez zakupem zbiornika zastanawia się, jakie najlepiej wybrać szamba betonowe? Częstochowa dokonała już właściwego wyboru. Szamba jednokomorowe składające się wyłącznie z jednej komory sprawdzają się w przypadku, kiedy w gospodarstwie domowym znajduje się niewielka liczba osób. Ich zaletą jest niska cena montażu i możliwość osadzenia również na terenach podmokłych. Z kolei najbardziej popularnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o odprowadzanie i gromadzenie nieczystości są szamba dwu- lub trzykomorowe. W większej komorze zbiornika zbierają się nieczystości grube, z kolei do drugiej stronie komory dostają się nieczystości płynne. Najlepiej jednak wielkość i rodzaj szamba dostosować do własnych preferencji.

Główną zaletą charakteryzującą szambo betonowe dwukomorowe jest podział na dwie komory. Podział ścieków na część stałą i płynną pozwala na zastosowanie do tych pierwszych bakterii, których zadaniem jest rozkładanie elementów stałych. Dzięki temu komora napełnia się wolniej, co oczywiście zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba. Po drugie, dwukomorowy szambo betonowe jest przyjazne dla środowiska, ponieważ pozwala na stworzenie przydomowej oczyszczalni ścieków. To jednak nie koniec zalet szamba dwukomorowego. Jego cena jest również atrakcyjna, zwłaszcza w porównaniu z korzyściami, jakie gwarantuje. Nasza firma dba o minimalizację kosztów dla naszych klientów. Ponadto w ramach naszych usług oferujemy nie tylko sprzedaż szamb, ale również transport i montaż szamb. Proszę skontaktuj się z nami!

Zobacz także: szamba betonowe Rzeszów

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe w mieście Częstochowa?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP oferuje zbiorniki nie tylko w mieście Częstochowa, ale i w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.

511290559