Szamba betonowe Żory

Wytwarzamy wysokiej jakości, a także hermetyczne szamba betonowe dla miejscowości Żory. Jako ogólnopolski konstruktor zbiorników na szambo oraz kanałów samochodowych, chcemy wystosować dla Państwa wyróżniającą się ofertę. Charakteryzuje nas mała cena, szybka odpowiedź, a także pełne podejście do zadania. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe i dodatki jak: dekle żeliwne, płyty najazdowe, czy kominki. Wobec licznych miast z Polski, jak i zagranicy, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Proszę dopytać nas o sposobność dla miejscowości Żory. Nasza, tradycyjna opcja to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy oraz montaż. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest niedrogi i ekstra opłacany, a jego cena ustalana jest telefonicznie po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe produkowane są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

 

szamba betonowe Żory

 

Szambo betonowe Żory

Szamba jest jedną z najbardziej cenionych ogólnopolskich firm oferujących szamba betonowe dla miejscowości Żory. Ogromne doświadczenie pozwala firmie chlubić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu oraz jak najlepszych relacjach z najszybszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas błyskawiczność obsłużenia klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od początku staramy się uskutecznić wszelkie części naszej działalności, aby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również tani transport oraz montaż. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy dobraniu właściwych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wytrenowany oraz doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miasta Żory wynika z wysokiej sprzedaży oraz najlepszych metod produkcji.

Jakie wybrać szambo betonowe Żory?

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, zrobione są z wysokiej jakości żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też gnojowicę od zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Wytwarzane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Ile kosztuje zbiornik na szambo betonowe?

Cena zbiornika zależy od jego wymiarów i ilości komór. Skontaktuj się z nami w celu dokładnej wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę!

Co wchodzi w skład zakupu zbiornika na szambo betonowe?

W skład kompleksowej usługi wchodzi: zbiornik wodoszczelny, kominek rewizyjny, właz betonowy, dokumentacja PZH i ITB, gwarancja na okres 3 lat, wstawienie zbiornika do przygotowanego wykopu.

Czy firma AJP oferuje swoje zbiorniki na szambo w całej Polsce?

Tak, firma AJP działa w całej Polsce.

Jaka powinna być optymalna wielkość wybieranego zbiornika?

Wymaganą pojemność szamba należy szacować na podstawie ilości ścieków generowanych przez dany obiekt. Najczęściej zakłada się, że ilość zużywanej w ciągu dwóch tygodni wody przypadającej na jednego domownika nie przekracza 150 litrów. Warto także wziąć pod uwagę pojemność samego pojazdu, który będzie odbierać od nas nieczystości, aby uniknąć problemu z pozbywaniem się ścieków w przyszłości.

Czy jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi z transportem i wykopem?

Tak, dla wielu regionów kraju oferujemy możliwość zakupu zbiornika na szambo wraz z wykopem, transportem i montażem. Zapytaj naszego konsultanta o możliwość i cenę dla Twojego miejsca zamieszkania.

511290559